/Sprzątanie Warszawa

Zamów sprzątanie w Warszawie

 • Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie
 • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa
 • Darmowe zmiany i odwołanie rezerwacji

Jak skorzystać z usług Batmaid w Warszawie?

1

Wybierz adres, dzień, godzinę, długość oraz powtarzalność sprzątania.

CreditCard
2

Podaj dane do płatności.

HomeHeart
3

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj, my zajmiemy się resztą.

Co oferujemy w Warszawie

batmaid service
batmaid service
Wykwalifikowany i zaangażowany personel
Doświadczona kadra sprzątajaca
Szwajcarska precyzja sprzątania
Dokładnie sprawdzeni i dobrani współpracownicy
batmaid service
batmaid service
Oferta skrojona pod Twoje potrzeby
Profesjonalna obsługa
Darmowe odwołanie sprzątania do 48 godzin przed
Zamówienie bez zobowiązań
batmaid service
batmaid service
Zaangażowana obsługa
Indywidualny opiekun klienta
Gwarantowana odpowiedź w przeciągu 48 godz.
Pełna elastyczność

Skorzystaj z naszych usług w Warszawie!

batmaid service
Śródmieście
batmaid service
Mokotów
batmaid service
Praga Południe
batmaid service
Ursynów
batmaid service
Bemowo
batmaid service
Bialoleka
batmaid service
Bielany
batmaid service
Ochota
batmaid service
Praga-Polnoc
batmaid service
Rembertów
batmaid service
Targówek
batmaid service
Ursus
batmaid service
Wawer
batmaid service
Wesoła
batmaid service
Wilanów
batmaid service
Włochy
batmaid service
Wola
batmaid service
Żoliborz

Dlaczego Batmaid?

„Dla nas Batmaid to docenienie prawdziwych bohaterów, którzy na codzień pozostają w cieniu a wykonują fantastyczną, a zarazem ciężką pracę, dbając o czystość w naszych domach. Chcemy podkreślić ich pasję i oddanie i obdażyć ich zasłużonym szacunkiem. Wybierająć Batmaid, przyczyniasz się do większej sprawiedliwości na rynku usług sprzątania.”

Andreas Schollin-Borg, CEO of Batmaid

Batmaid wideo

Sprzątanie może być przyjemnością

Zacznij współpracę z Batmaid!

"Mając umowe z Batmaid nie muszę rezygnować ze swoich poprzednich zobowiązań, mam elastyczność wyboru wymiaru godzin, miejsca i czasu pracy"

Julia - profesjonalistka Batmaid

Zarezerwuj sprzątanie mieszkania w Warszawie z Batmaid!

Wahasz się, czy wezwać profesjonalistów do posprzątania Swojego domu lub mieszkania w Warszawie? Odkryj wszystkie zalety usług sprzątania oferowanych przez Batmaid. Kompleksowe i spersonalizowane usługi, od mycia podłóg po prasowanie, wyszkoleni i zaufani profesjonaliści, bezpłatny, prosty i szybki proces rezerwacji w Batmaid, wszystko po to, aby ułatwić Ci życie!

Dlaczego warto zdecydować się na usługę sprzątania w Warszawie?

Jeśli zdecydujesz się na sprzątanie domu przez naszych sprzątaczy, będziesz mógł cieszyć się absolutnym komfortem w życiu codziennym. Po długim dniu w pracy i dużej ilości czasu spędzonego w podróży, czasami trudno jest znaleźć wystarczająco dużo energii, aby zająć się obowiązkami domowymi. Myślenie o myciu podłóg, prasowaniu ubrań czy ścieraniu kurzu może stać się źródłem dodatkowego stresu.

Decydując się na delegowanie zajęć związanych z  utrzymaniem czystości w domu, wybierasz spokój ducha i oszczędzasz cenny czas, który pozwala Ci odpocząć i spędzić czas z rodziną. Wzywając naszych profesjonalistów, nie będziesz musiał poświęcać swojej niedzieli na wielkie sprzątanie! Okna, lodówka, piekarnik lub umywalki w łazience, wszystkie te miejsca, których nie czyścisz regularnie z powodu braku czasu, teraz będą nieskazitelnie czyste!

Odkryj wszystkie usługi sprzątania domu oferowane przez Batmaid

Batmaid świadczy usługi sprzątania dla wszystkich rodzajów zakwaterowania w każdej dzielnicy Warszawy i okolicach. Gdy wybierzesz usługę sprzątania, obejmuje ona utrzymanie czystości w:

 • Sypialni,
 • Salonie,
 • Jadalni,
 • Kuchni,
 • Łazięce,
 • Toalecie,

Obszarach wspólnych. 

Zapomnij o męczących pracach W tych pomieszczeniach nasi pracownicy zajmą się:

 • Odkurzaniem;
 • Czyszczenie podłóg;
 • Usuwaniem kurzu;
 • Wycieranie luster i szklanych przedmiotów;
 • Ścieleniem łóżek;
 • Wynoszeniem śmieci;
 • Myciem i dezynfekcją zlewów, toalet, pryszniców i wanien;
 • Czyszczeniem zewnętrznej strony lodówki, piekarnika i kuchenki.

Chcesz zarezerwować usługę sprzątania, ale nie wiesz, jak oszacować liczbę wymaganych godzin sprzątania? Nie martw się, na naszej stronie rezerwacji online znajdziesz kalkulator czasu wymaganego sprzątania. Podając liczbę sypialni i łazienek w Twoim domu, poznasz nasze zalecenia dotyczące nieskazitelnie czystego domu lub mieszkania. 

Skorzystaj z usług sprzątania Batmaid dostosowanych do Twoich potrzeb

Kiedy rezerwujesz z Batmaid sprzątanie domu w Warszawie, możesz dodać usługi i zaprojektować swoje sprzątanie na miarę, idealnie pasujące do Twoich potrzeb, dodaj:

 • Mycie okien;
 • Prasowanie w domu;
 • Czyszczenie piekarnika;
 • Czyszczenie mebli kuchennych i szafek;
 • Czyszczenie lodówki;
 • Pranie.

Z Batmaid, również wybierasz powtarzalność zamówienia! Zamów trzy godziny sprzątania domu co tydzień, co dwa tygodnie lub raz w miesiącu! A może chcesz zwiększyć liczbę godzin na wiosenne sprzątanie? W Batmaid, masz swobodę wyboru usługi sprzątania: daty, godziny, czasu trwania, częstotliwość sprzątania. Co więcej, jeśli wysłani przez nas profesjonaliści doskonale spełnią Twoje oczekiwania, postaramy się aby byli oni dostępni dla Twoich następnych rezerwacji.

Dlaczego warto skorzystać z Batmaid, aby znaleźć sprzątaczkę?

Wszyscy pracownicy Batmaid są starannie wybierani, aby zapewnić wysoką jakość usług i pełną satysfakcję. Sprawdzamy ich doświadczenie, referencje i zaświadczenie o niekaralności, abyś mógł być spokojny o nasze usługi. Nie czuj się zobowiązany do obecności podczas sprzątania i ciesz się radością z zastania swojego domu nieskazitelnie czystego po powrocie. Podczas rezerwacji możesz określić, w jaki sposób nasza sprzątaczka może wejść do Twojego domu. Zalecamy jednak, abyś był tam za pierwszym razem, aby ustalić swoje potrzeby i oczekiwania.

Dzięki Batmaid, możesz również zapomnieć o procedurach administracyjnych i papierkowej robocie! Nasze zespoły zajmą się wszystkim: rekrutujemy i szkolimy naszych agentów. Oprócz faktur, dostarczymy Ci roczne podsumowanie. 

W Batmaid, zapewniamy Ci szybki i łatwy system rezerwacji online oraz dedykowaną aplikację mobilną do organizowania godzin sprzątania. 

Wszystko co musisz zrobić to:

 • Wybrać zakładkę "Sprzątanie mieszkania/domu";
 • Wybrać czas trwania sprzątania domu;
 • Wybrać dodatki, takie jak prasowanie lub czyszczenie lodówki;
 • Wskazać żądaną częstotliwość, datę i godzinę pierwszego sprzątania mieszkania.

Mamy specjalistów sprzątania dostępnych we wszystkich dzielnicach Warszawy i okolicach, pracujących we wszystkich rodzajach nieruchomości, ponadto mamy istotną zaletę: elastyczność! Pozwalamy na dostosowanie rezerwacji do Twoich potrzeb: regularne sprzątanie z myciem podłóg, generalne porządki i inne. Ponadto, z Batmaid, nie ma żadnych niespodzianek w cenach! 

Czy chciałbyś dodać dwie dodatkowe godziny sprzątania? Chcesz, aby Twoja sprzątaczka umyła okna w tym tygodniu? Cena jest wyświetlana bezpośrednio na ekranie, a Ty korzystasz z umowy bez zobowiązań! Z Batmaid, możesz cieszyć się wszystkimi zaletami sprzątania domu. Więc, czy jesteś gotowy, aby oddelegować swoje obowiązki domowe?