/Sprzątanie Stary Mokotów

Zamów sprzątanie na Starym Mokotowie

  • Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie
  • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa
  • Darmowe zmiany i odwołanie rezerwacji

Jak skorzystać z usług Batmaid na Starym Mokotowie?

1

Wybierz adres, dzień, godzinę, długość oraz powtarzalność sprzątania.

CreditCard
2

Podaj dane do płatności.

HomeHeart
3

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj, my zajmiemy się resztą.

Co oferujemy na Starym Mokotowie

batmaid service
batmaid service
Wykwalifikowany i zaangażowany personel
Doświadczona kadra sprzątajaca
Szwajcarska precyzja sprzątania
Dokładnie sprawdzeni i dobrani współpracownicy
batmaid service
batmaid service
Oferta skrojona pod Twoje potrzeby
Profesjonalna obsługa
Darmowe odwołanie sprzątania do 48 godzin przed
Zamówienie bez zobowiązań
batmaid service
batmaid service
Zaangażowana obsługa
Indywidualny opiekun klienta
Gwarantowana odpowiedź w przeciągu 48 godz.
Pełna elastyczność

Skorzystaj z naszych usług na Mokotowie!

batmaid service
Czerniaków
batmaid service
Ksawerów
batmaid service
Sadyba
batmaid service
Siekierki
batmaid service
Sielce
batmaid service
Służew
batmaid service
Służewiec
batmaid service
Stegny
batmaid service
Wierzbno
batmaid service
Wyględów

Dlaczego Batmaid?

„Dla nas Batmaid to docenienie prawdziwych bohaterów, którzy na codzień pozostają w cieniu a wykonują fantastyczną, a zarazem ciężką pracę, dbając o czystość w naszych domach. Chcemy podkreślić ich pasję i oddanie i obdażyć ich zasłużonym szacunkiem. Wybierająć Batmaid, przyczyniasz się do większej sprawiedliwości na rynku usług sprzątania.”

Andreas Schollin-Borg, CEO Batmaid

Batmaid wideo

Sprzątanie może być przyjemnością

Zacznij współpracę z Batmaid!

"Mając umowe z Batmaid nie muszę rezygnować ze swoich poprzednich zobowiązań, mam elastyczność wyboru wymiaru godzin, miejsca i czasu pracy"

Julia - profesjonalistka Batmaid

Służewiec – czas na porządki w mieszkaniu!

Prasowanie, mycie podłóg, okien, czyszczenie fug, zmywanie naczyń, odkurzanie – każdy z nas ma taką czynność, której nie lubi wykonywać podczas sprzątania. Dziś dzięki temu, że na rynku istnieją firmy sprzątające, można na szczęście zlecić wykonanie porządków komuś innemu. Warto zaufać sprawdzonej firmie Batmaid o szwajcarskim pochodzeniu. Nasi wykonawcy od dawna wspierają mieszkańców Służewca oraz Warszawy w sprzątaniu. Niektórzy zlecają nam kompleksowe sprzątanie całego mieszkania, inni natomiast konkretne czynności. W zależności od tego, jakie Ty masz potrzeby, możesz zlecić nam przeprowadzenie generalnych porządków lub wymycie okien, prasowanie czy wyczyszczenie podłóg, a także inną usługę. Na tę pierwszą opcję warto zdecydować się przed większymi uroczystościami czy świętami, a także, gdy rezygnujesz z najmu. Natomiast tę drugą formę usługi warto dobierać doraźnie, w zależności od swoich potrzeb. Ostatecznie jednak to Ty decydujesz, jakie porządki mają zostać przeprowadzone w Twoim domu.

Jak skontaktować się z naszą firmą?

Zamieszkujesz Służewiec i szukasz kogoś, kto sprawnie i w profesjonalny sposób wykona usługi sprzątania mieszkania? Nasza ekipa jest do Twojej dyspozycji i chętnie Cię odwiedzi. Możesz skontaktować się z nami na kilka różnych sposobów. Oczywiście, możesz po prostu zatelefonować do naszej firmy. Wówczas nasi konsultanci ustalą z Tobą warunki realizacji usługi. Inną metodą jest też wysłanie e-maila. Jeżeli natomiast posiadasz smartfon z systemem iOS lub Android, możesz po prostu pobrać aplikację, za pomocą której bez zbędnej zwłoki zamówisz usługę. Jako, że działamy na terenie całej Warszawy, a nie tylko w Służewcu, poprosimy Cię o podanie kodu pocztowego oraz zadamy kilka, naprawdę krótkich pytań. Mają one na celu dopasowanie do Twoich potrzeb usługi sprzątania i wykonawców w najlepszy możliwy sposób. Oczywiście, w każdym przypadku usługę możesz zmodyfikować czy anulować. Zapraszamy do współpracy!