/Sprzątanie Solec

Zamów sprzątanie na Solcu

  • Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie
  • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa
  • Darmowe zmiany i odwołanie rezerwacji

Jak skorzystać z usług Batmaid na Solcu?

1

Wybierz adres, dzień, godzinę, długość oraz powtarzalność sprzątania.

CreditCard
2

Podaj dane do płatności.

HomeHeart
3

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj, my zajmiemy się resztą.

Co oferujemy na Solcu

batmaid service
batmaid service
Wykwalifikowany i zaangażowany personel
Doświadczona kadra sprzątajaca
Szwajcarska precyzja sprzątania
Dokładnie sprawdzeni i dobrani współpracownicy
batmaid service
batmaid service
Oferta skrojona pod Twoje potrzeby
Profesjonalna obsługa
Darmowe odwołanie sprzątania do 48 godzin przed
Zamówienie bez zobowiązań
batmaid service
batmaid service
Zaangażowana obsługa
Indywidualny opiekun klienta
Gwarantowana odpowiedź w przeciągu 48 godz.
Pełna elastyczność

Skorzystaj z naszych usług w Śródmieściu!

batmaid service
Koszyki
batmaid service
Krucza
batmaid service
Mariensztat
batmaid service
Muranów
batmaid service
Powiśle

Dlaczego Batmaid?

„Dla nas Batmaid to docenienie prawdziwych bohaterów, którzy na codzień pozostają w cieniu a wykonują fantastyczną, a zarazem ciężką pracę, dbając o czystość w naszych domach. Chcemy podkreślić ich pasję i oddanie i obdażyć ich zasłużonym szacunkiem. Wybierająć Batmaid, przyczyniasz się do większej sprawiedliwości na rynku usług sprzątania.”

Andreas Schollin-Borg, CEO Batmaid

Batmaid wideo

Sprzątanie może być przyjemnością

Zacznij współpracę z Batmaid!

"Mając umowe z Batmaid nie muszę rezygnować ze swoich poprzednich zobowiązań, mam elastyczność wyboru wymiaru godzin, miejsca i czasu pracy"

Julia - profesjonalistka Batmaid

Sprzątanie mieszkania na Solcu w Warszawie

Sprzątanie mieszkania na Solcu w Warszawie – niezastąpiona pomoc

Profesjonalna firma sprzątająca Batmaid wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i oferuje pomoc w zakresie zarówno generalnych, jednorazowych porządków, jak i tych, które należy wykonywać częściej. Wybierając nasze usługi, zyskujesz nie tylko czyste mieszkanie lub dom na Solcu w Warszawie, lecz także cenny czas, który możesz poświęcić dla rodziny, na pracę lub realizację swoich pasji. Nie musisz zamartwiać się już tym, że Twoje mieszkanie będzie w nieładzie. Jesteśmy po to, by zadbać o Twój spokój i komfort. Pamiętaj, że usługi świadczymy również w innych częściach Warszawy, np. na Pradze, Ochocie, Woli.

Dzięki temu, że współpracujemy jedynie z profesjonalnymi wykonawcami, możemy zaoferować usługi najwyższej jakości. Nie będziesz musiał martwić się, czy któreś z pomieszczeń nie zostało pominięte w czasie sprzątania. Nasi wykonawcy dbają o każdy szczegół, są dokładni, zaangażowani. Ich praca to synonim szwajcarskiej precyzji.

Sprzątanie mieszkania na Solcu w Warszawie – szeroki zakres usług dodatkowych

Oferujemy nie tylko odkurzanie i mycie podłóg, lecz także cały zakres czynności dodatkowych. Zalicza się do nich przede wszystkim: mycie okien, czyszczenie piekarnika, lodówki, mebli kuchennych. Są to czynności, które wykonujemy rzadziej, w czasie większych porządków. Nasi wykonawcy mogą również uprasować twoje ubrania, a także posegregować śmieci. Zakres czynności określasz w czasie rezerwacji usługi.

Możesz to zrobić poprzez specjalną aplikację. Wystarczy kilka kliknięć, resztą zajmiemy się my. W czasie rezerwacji podajesz podstawowe informacje: kod pocztowy, datę wykonania usługi, a także godziny, w których miałoby się odbyć sprzątanie. Opiekun klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin. Również na 48 godzin przed wykonaniem usługi możesz zrezygnować z rezerwacji Jest to opcja darmowa, bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nie zastanawiaj się dłużej i zleć wysprzątanie Twojego mieszkania na Solcu w Warszawie profesjonalistom. Ciesz się wolnym czasem i czystością!