/Sprzątanie Sadyba

Zamów sprzątanie na Sadybie

  • Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie
  • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa
  • Darmowe zmiany i odwołanie rezerwacji

Jak skorzystać z usług Batmaid na Sadybie?

1

Wybierz adres, dzień, godzinę, długość oraz powtarzalność sprzątania.

CreditCard
2

Podaj dane do płatności.

HomeHeart
3

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj, my zajmiemy się resztą.

Co oferujemy na Sadybie

batmaid service
batmaid service
Wykwalifikowany i zaangażowany personel
Doświadczona kadra sprzątajaca
Szwajcarska precyzja sprzątania
Dokładnie sprawdzeni i dobrani współpracownicy
batmaid service
batmaid service
Oferta skrojona pod Twoje potrzeby
Profesjonalna obsługa
Darmowe odwołanie sprzątania do 48 godzin przed
Zamówienie bez zobowiązań
batmaid service
batmaid service
Zaangażowana obsługa
Indywidualny opiekun klienta
Gwarantowana odpowiedź w przeciągu 48 godz.
Pełna elastyczność

Skorzystaj z naszych usług na Mokotowie!

batmaid service
Czerniaków
batmaid service
Ksawerów
batmaid service
Siekierki
batmaid service
Sielce
batmaid service
Służew
batmaid service
Służewiec
batmaid service
Stary Mokotów
batmaid service
Stegny
batmaid service
Wierzbno
batmaid service
Wyględów

Dlaczego Batmaid?

„Dla nas Batmaid to docenienie prawdziwych bohaterów, którzy na codzień pozostają w cieniu a wykonują fantastyczną, a zarazem ciężką pracę, dbając o czystość w naszych domach. Chcemy podkreślić ich pasję i oddanie i obdażyć ich zasłużonym szacunkiem. Wybierająć Batmaid, przyczyniasz się do większej sprawiedliwości na rynku usług sprzątania.”

Andreas Schollin-Borg, CEO Batmaid

Batmaid wideo

Sprzątanie może być przyjemnością

Zacznij współpracę z Batmaid!

"Mając umowe z Batmaid nie muszę rezygnować ze swoich poprzednich zobowiązań, mam elastyczność wyboru wymiaru godzin, miejsca i czasu pracy"

Julia - profesjonalistka Batmaid

Zarezerwuj sprzątanie mieszkania na Sadybie

Mieszkasz w Warszawie i szukasz wykwalifikowanego zespołu, który zajmie się sprzątaniem w Twoim mieszkaniu? Skorzystaj z usług firmy Batmaid. Kontakt z wykonawcą jest bardzo prosty. Możesz zamówić sprzątanie poprzez bezpłatną aplikację mobilną, która działa zarówno na systemie iOS, jak i Android. Jedyne, co wystarczy zrobić, to uzupełnić informacje takie jak: kod pocztowy, który pozwoli na zlokalizowanie miejsca, gdzie wykonawcy powinni udać się w celu sprzątania. Musisz także udzielić kilka odpowiedzi związanych z potrzebami Twojego domu. Oczywiście, masz także możliwość rezerwacji sprzątania telefonicznie lub kontaktując się poprzez e-mail z naszą obsługą. Dział obsługi klienta jest polsko- i angielskojęzyczny, dzięki temu z naszych usług mogą korzystać również osoby, które nie posługują się językiem polskim.

Co zyskujesz, rezerwując sprzątanie swojego mieszkania na Sadybie?

Masz dość wiosennych czy świątecznych porządków? A może właśnie chcesz opuścić swoje lokum i musisz je gruntownie wysprzątać? Firma Batmaid zrobi to za Ciebie. Nasi wykonawcy zapewnią Ci sprzątanie według najwyższych standardów. W ofercie możliwość zamówienia ekipy na co najmniej dwie godziny w najbardziej odpowiadającym Ci czasie. Wysprzątamy, co tylko zechcesz. Możesz zamówić generalne porządki, ale również mycie okien, prasowanie, czyszczenie mebli czy lodówki. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy otwarci na pytania i działamy tak, by osoba, która rezerwuje nasze usługi, była z nich w pełni zadowolona. Skontaktuj się z nami. Posprzątamy Twoje mieszkanie w Warszawie na Sadybie. Chcesz zmodyfikować czy anulować rezerwację? Oczywiście możesz to zrobić, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Czas na porządki w Twoim domu? Odezwij się. Wyślemy do Ciebie wykwalifikowanych wykonawców z wieloletnim doświadczeniem, którzy z pewnością poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Zapraszamy do współpracy. Wspólnie wprowadźmy porządek do Twojego mieszkania.