/Sprzątanie Młociny

Zamów sprzątanie na Młocinach

  • Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie
  • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa
  • Darmowe zmiany i odwołanie rezerwacji

Jak skorzystać z usług Batmaid na Młocinach?

1

Wybierz adres, dzień, godzinę, długość oraz powtarzalność sprzątania.

CreditCard
2

Podaj dane do płatności.

HomeHeart
3

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj, my zajmiemy się resztą.

Co oferujemy na Młocinach

batmaid service
batmaid service
Wykwalifikowany i zaangażowany personel
Doświadczona kadra sprzątajaca
Szwajcarska precyzja sprzątania
Dokładnie sprawdzeni i dobrani współpracownicy
batmaid service
batmaid service
Oferta skrojona pod Twoje potrzeby
Profesjonalna obsługa
Darmowe odwołanie sprzątania do 48 godzin przed
Zamówienie bez zobowiązań
batmaid service
batmaid service
Zaangażowana obsługa
Indywidualny opiekun klienta
Gwarantowana odpowiedź w przeciągu 48 godz.
Pełna elastyczność

Skorzystaj z naszych usług na Bielanach!

batmaid service
Chomiczówka
batmaid service
Słodowiec
batmaid service
Wawrzyszew

Dlaczego Batmaid?

„Dla nas Batmaid to docenienie prawdziwych bohaterów, którzy na codzień pozostają w cieniu a wykonują fantastyczną, a zarazem ciężką pracę, dbając o czystość w naszych domach. Chcemy podkreślić ich pasję i oddanie i obdażyć ich zasłużonym szacunkiem. Wybierająć Batmaid, przyczyniasz się do większej sprawiedliwości na rynku usług sprzątania.”

Andreas Schollin-Borg, CEO Batmaid

Batmaid wideo

Sprzątanie może być przyjemnością

Zacznij współpracę z Batmaid!

"Mając umowe z Batmaid nie muszę rezygnować ze swoich poprzednich zobowiązań, mam elastyczność wyboru wymiaru godzin, miejsca i czasu pracy"

Julia - profesjonalistka Batmaid

Sprzątanie mieszkania w Młocinach

Sprzątanie mieszkania w Młocinach: postaw na profesjonalistów

Marzy Ci się mieszkanie lśniące czystością? Chcesz, by znowu odzyskało swój dawny blask? Firma Batmaid powstała właśnie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach! Zamów usługę sprzątania, podaj godziny, w których miałoby się ono odbywać, a sam się zrelaksuj! Batmaid współpracuje jedynie z wykwalifikowanymi, przeszkolonymi wykonawcami, którzy potrafią wysprzątać nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Brudny piekarnik, lodówka, okna, a może wymagająca odświeżenia glazura? Oferujemy usługi sprzątania w Młocinach i innych regionach Warszawy – możesz nam zlecić zarówno sprzątanie cykliczne, okresowe, jak i jednorazowe.

Nasza oferta obejmuje między innymi: mycie podłóg, okien, wycieranie kurzu, czyszczenie armatury łazienkowej, sprzętów kuchennych. Każde pomieszczenie – salon, sypialnię, przedpokój, łazienkę – sprzątamy według najwyższych standardów. Możesz nam zlecić również sprzątanie gruntowne, np. po remoncie czy po zakończeniu najmu.

Sprzątanie mieszkania w Młocinach: skorzystaj z prostej aplikacji

Aby zamówić usługę sprzątania, wystarczy zaledwie kilka kroków. Dzięki aplikacji, która działa na każdym smartfonie czy tablecie, możesz podać kod pocztowy wskazujący, w jakiej dzielnicy Warszawy znajduje się mieszkanie, a także ile czasu chcesz, by zajęło sprzątanie. Możesz też podać informację odnośnie do powtarzalności usług – czy ma być wykonywana co tydzień, dwa lub cztery tygodnie czy jednorazowo. Zamawiając usługę, wybierasz też zakres czynności, które mają być wykonane. Oprócz podstawowych masz też możliwość zaznaczenia dodatkowych czynności jak np. prasowanie, pranie, czyszczenie wnętrza szafek czy piekarnika. Indywidualny opiekun klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Ważne jest, że zamówienie sprzątania odbywa się bez żadnych zobowiązań. Do 48 godzin przed wykonaniem usługi możesz skorzystać z opcji, jaką jest jej darmowe odwołanie. Batmaid to firma, którą wyróżnia elastyczność, szwajcarska precyzja, doświadczenie i rzetelność. Zarezerwuj usługę mieszkania czy domu w Młocinach lub innych rejonach Warszawy i ciesz się czystością.