/Sprzątanie mieszkania

Zamów sprzątanie mieszkania!

 • Profesjonalna kadra sprzątająca
 • Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie
 • Zamówienie bez zobowiązań
 • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Sprzątanie mieszkań w Warszawie

Ze względu na brak czasu lub chęci, obowiązki domowe to często zadania, bez których chętnie byśmy się obyli! Niemniej jednak, utrzymanie mieszkania w czystości jest niezbędne, aby móc w nim spokojnie mieszkać. Rozwiązanie? Batmaid! Zatrudniając profesjonalną firmę sprzątającą, która zajmie się Twoim domem, możesz cieszyć się wszystkimi ulubionymi zajęciami bez konieczności martwienia się o porządek. Batmaid, dzięki sieci osób sprzątających dostępnych na terenie całej Warszawy, pomoże Ci znaleźć profesjonalistę i zaoferuje wysokiej jakości usługi sprzątające dostosowane do Twoich potrzeb.

Jakie są zalety sprzątania w mieszkaniu?

Specjalne okazje wymagają czasem niewielkiej pomocy w zakresie sprzątania: wynajmujesz mieszkanie turystom, którzy mają wkrótce przyjechać? Zamiast samemu zajmować się sprzątaniem, powierz to zadanie profesjonalistom! Nawet jeśli chcesz zrobić tylko coroczne wiosenne porządki, jednorazowa pomoc może okazać się przydatna i zaoszczędzić Ci dużo czasu. Korzystając z usług sprzątania mieszkania, możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie nieskazitelnie czyste w odpowiednim czasie.


Dlaczego warto wybrać Batmaid?


Batmaid oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie sprzątania mieszkania we wszystkich dzielnicach Warszawy. (Śródmieście, Wola, Ochota, Żoliborz, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów, Bielany, Targówek, Białołęka, Mokotów, Ursynów, Wilanów, Bemowo, Ursus, Włochy)

Przeszkoleni i wykwalifikowani agenci


Na platformie Batmaid możesz szybko i za pomocą kilku kliknięć zarezerwować usługę sprzątania mieszkania przez profesjonalnego i wykwalifikowanego agenta sprzątającego. Dodatkowo, dostosuj rodzaj usług sprzątających do swoich potrzeb i zaplanuj sprzątanie zgodnie z Twoją dyspozycyjnością.

Sprawiedliwy system dla pracowników


Korzystając z Batmaid, przyczyniasz się również do większej sprawiedliwości w branży profesjonalnego sprzątania! W końcu postrzegamy naszych współpracowników jako bohaterów w cieniu, których codzienna ciężka praca i zaangażowanie stale pomagają w rozwoju i postępie branży sprzątania mieszkań. To powód, dla którego pomogliśmy już ponad 5 500 profesjonalistom z tego sektora wyjść z szarej strefy i uzyskać zadeklarowaną i ubezpieczoną pracę. Batmaid stawia sobie za punkt honoru zapewnienie swoim pracownikom stabilnych i bezpiecznych ram dzięki umowie współpracy.

Przydatna aplikacja mobilna

Batmaid oferuje również dedykowaną aplikację mobilną, która pomoże Ci z łatwością zarządzać sprzątaniem! Będziesz mógł sprawnie i szybko zarezerwować lub odwołać sprzątanie, gdziekolwiek jesteś. Pobierz aplikację Batmaid i ciesz się wszystkimi naszymi usługami na wyciągnięcie ręki.

Jakie usługi sprzątania oferuje Batmaid w Warszawie?

 • Odkurzanie,
 • Czyszczenie podłóg,
 • Usuwanie kurzu z dostępnych miejsc,
 • Wycieranie luster i szklanych przedmiotów,
 • Wynoszenie pojemników i segregowanie śmieci

Potrzebujesz dodatkowych usług? Możesz je zamówić za pomocą kilku kliknięć podczas rezerwacji!

Wśród dodatków znajdziesz:

 • Prasowanie
 • Mycie okien
 • Czyszczenie mebli kuchennych
 • Czyszczenie piekarnika lub lodówki
 • Czyszczenie pralni


Każda dodatkowa czynność będzie trwała od 30 minut do 1 godziny. Prosimy pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa, nasi agenci sprzątający nie mogą wykonywać potencjalnie niebezpiecznych zadań, takich jak mycie okien na zewnątrz lub prace na zewnątrz.

Jak zarezerwować sprzątanie mieszkania w Warszawie z Batmaid?


Skorzystanie z naszych usług sprzątania w Warszawie i okolicach jest bardzo łatwe! Wejdź na naszą stronę internetową lub aplikację Batmaid i wybierz rodzaj sprzątania, którego potrzebujesz. Aby skorzystać z usługi sprzątania mieszkania w Warszawie, wybierz "Sprzątanie domu", a następnie wpisz swój kod pocztowy. Nasze usługi są dostępne we wszystkich dzielnicach stolicy oraz w okolicznych gminach, więc możesz być pewien, że znajdziesz sprzątaczkę w swojej okolicy!

Następnie wybierz czas trwania sprzątania i dodatki. Podaj datę, przedział czasowy i częstotliwość, z jaką chcesz, aby nasi sprzątacze przychodzili do Twojego domu. Znajdziemy najlepszego profesjonalistę dopasowanego do Twoich potrzeb. Jeśli szukasz regularnej usługi sprzątania, dołożymy wszelkich starań żeby był to zawsze ten sam agent Batmaid, który zadba o to, aby Twój dom lśnił. Ceny naszych usług różnią się w zależności od ilości godzin sprzątania przez naszych agentów. Po skonfigurowaniu wybranej przez Ciebie metody płatności, resztą zajmiemy się bezproblemowo po każdym sprzątaniu. Musimy jedynie wcześniej autoryzować płatność, aby sprawdzić ważność Twojej karty.

Więc nie czekaj dłużej i zaufaj Batmaid, aby Twój dom lśnił czystością!


Dodatkowe opcje

batmaid service
Czyszczenie lodówki
batmaid service
Pranie
batmaid service
Mycie okien
batmaid service
Prasowanie
batmaid service
Mycie wnętrza szafek
batmaid service
Czyszczenie piekarnika

Skorzystaj z naszych usług w Warszawie!

batmaid service
Warszawa
batmaid service
Kraków
batmaid service
Poznań
batmaid service
Wrocław
batmaid service
Trójmiasto

Nasze usługi

batmaid service
Sprzątanie mieszkań i domów
batmaid service
Generalne porządki
batmaid service
Sprzątanie biur
batmaid service
Produkty czystości

Dlaczego Batmaid?

„Dla nas Batmaid to docenienie prawdziwych bohaterów, którzy na codzień pozostają w cieniu a wykonują fantastyczną, a zarazem ciężką pracę, dbając o czystość w naszych domach. Chcemy podkreślić ich pasję i oddanie i obdażyć ich zasłużonym szacunkiem. Wybierająć Batmaid, przyczyniasz się do większej sprawiedliwości na rynku usług sprzątania.”

Andreas Schollin-Borg, CEO Batmaid

Batmaid wideo

Sprzątanie może być przyjemnością

Zacznij współpracę z Batmaid!

maids
"Mając umowe z Batmaid nie muszę rezygnować ze swoich poprzednich zobowiązań, mam elastyczność wyboru wymiaru godzin, miejsca i czasu pracy"

Julia - profesjonalistka Batmaid

maids
maid

Zarezewuj swoje następne sprzątanie!

maids
 • Profesjonalna kadra sprzątająca
 • Zaangażowana obsługa klienta
 • Umowa bez zobowiązań
 • Szwajcarska precyzja
 • Aplikacja do zarządzania zamówieniami
 • Elastyczne i dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie