/Sprzątanie Mariensztat

Zamów sprzątanie na Mariensztacie

  • Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie
  • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa
  • Darmowe zmiany i odwołanie rezerwacji

Jak skorzystać z usług Batmaid na Mariensztacie?

1

Wybierz adres, dzień, godzinę, długość oraz powtarzalność sprzątania.

CreditCard
2

Podaj dane do płatności.

HomeHeart
3

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj, my zajmiemy się resztą.

Co oferujemy na Mariensztacie

batmaid service
batmaid service
Wykwalifikowany i zaangażowany personel
Doświadczona kadra sprzątajaca
Szwajcarska precyzja sprzątania
Dokładnie sprawdzeni i dobrani współpracownicy
batmaid service
batmaid service
Oferta skrojona pod Twoje potrzeby
Profesjonalna obsługa
Darmowe odwołanie sprzątania do 48 godzin przed
Zamówienie bez zobowiązań
batmaid service
batmaid service
Zaangażowana obsługa
Indywidualny opiekun klienta
Gwarantowana odpowiedź w przeciągu 48 godz.
Pełna elastyczność

Skorzystaj z naszych usług w Śródmieściu!

batmaid service
Koszyki
batmaid service
Krucza
batmaid service
Muranów
batmaid service
Powiśle
batmaid service
Solec

Dlaczego Batmaid?

„Dla nas Batmaid to docenienie prawdziwych bohaterów, którzy na codzień pozostają w cieniu a wykonują fantastyczną, a zarazem ciężką pracę, dbając o czystość w naszych domach. Chcemy podkreślić ich pasję i oddanie i obdażyć ich zasłużonym szacunkiem. Wybierająć Batmaid, przyczyniasz się do większej sprawiedliwości na rynku usług sprzątania.”

Andreas Schollin-Borg, CEO Batmaid

Batmaid wideo

Sprzątanie może być przyjemnością

Zacznij współpracę z Batmaid!

"Mając umowe z Batmaid nie muszę rezygnować ze swoich poprzednich zobowiązań, mam elastyczność wyboru wymiaru godzin, miejsca i czasu pracy"

Julia - profesjonalistka Batmaid

Sprzątanie mieszkania na Mariensztacie

Sprzątanie mieszkania na Mariensztacie – oferta skrojona na miarę Twoich oczekiwań

Jeśli interesuje Cię sprzątanie według najwyższych standardów, zapoznaj się z ofertą naszej firmy Batmaid. Usługi świadczymy w całej Warszawie, między innymi na Mariensztacie, Ochocie czy Woli. Cechuje nas elastyczność i dostosowanie do oczekiwań klienta, dlatego zawsze masz pewność satysfakcjonującego efektu. Nasi profesjonalni wykonawcy dokładnie wysprzątają każde pomieszczenie Twojego mieszkania czy domu – zarówno salon, sypialnię, jak i kuchnię czy łazienkę.

Oferujemy sprzątanie cykliczne, raz na uzgodniony czas, a także jednorazowe, chociażby po remoncie czy rozpoczęciem wynajmowania mieszkania lokatorom. To, na którą opcję się zdecydujesz, zależy jedynie od Ciebie. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i umożliwiamy darmową rezygnację z rezerwacji usługi. Jeśli będziesz chciał odwołać wykonawcę, wystarczy, że powiadomisz nas o tym nie później niż 48 godzin przed.

Sprzątanie mieszkania na Mariensztacie – odkurzanie czy mycie okien? Zleć to, czego potrzebujesz

Zakres podstawowych oferowanych przez nas usług obejmuje takie czynności jak chociażby segregowanie i wynoszenie śmieci, wycieranie kurzy ze wszystkich powierzchni, mycie luster, odkurzanie, mycie podłóg. Takie systematyczne sprzątanie pozwoli Ci każdego dnia cieszyć się czystym mieszkaniem. Co więcej, gdy będziesz potrzebował generalnych porządków, również możesz skorzystać z naszej oferty. Wystarczy, że podczas rezerwacji usługi określisz, wykonania jakich czynności dodatkowych oczekujesz. Mycie okien a może czyszczenie piekarnika? Jeśli Twoje mieszkanie na Mariensztacie wymaga właśnie takich porządków, zgłoś się do nas. Nasi wykonawcy są doświadczeni w swojej pracy, wykwalifikowani.

Rezerwując usługę dzięki specjalnej aplikacji (podajesz kod pocztowy, datę i godziny sprzątania), masz pewność, że skierujemy do Ciebie najlepsze osoby w swoim fachu. Dzięki nim Twoje mieszkanie w jednej z dzielnic Warszawy będzie zawsze zachęcało do komfortowego odpoczynku. Pamiętaj, że dla Twojej wygody uzyskasz wsparcie indywidualnego opiekuna klienta. Postaw na czystość, wybierz Batmaid.