/Sprzątanie Krucza

Zamów sprzątanie na Kruczej

  • Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie
  • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa
  • Darmowe zmiany i odwołanie rezerwacji

Jak skorzystać z usług Batmaid na Kruczej?

1

Wybierz adres, dzień, godzinę, długość oraz powtarzalność sprzątania.

CreditCard
2

Podaj dane do płatności.

HomeHeart
3

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj, my zajmiemy się resztą.

Co oferujemy na Kruczej

batmaid service
batmaid service
Wykwalifikowany i zaangażowany personel
Doświadczona kadra sprzątajaca
Szwajcarska precyzja sprzątania
Dokładnie sprawdzeni i dobrani współpracownicy
batmaid service
batmaid service
Oferta skrojona pod Twoje potrzeby
Profesjonalna obsługa
Darmowe odwołanie sprzątania do 48 godzin przed
Zamówienie bez zobowiązań
batmaid service
batmaid service
Zaangażowana obsługa
Indywidualny opiekun klienta
Gwarantowana odpowiedź w przeciągu 48 godz.
Pełna elastyczność

Skorzystaj z naszych usług w Śródmieściu!

batmaid service
Koszyki
batmaid service
Mariensztat
batmaid service
Muranów
batmaid service
Powiśle
batmaid service
Solec

Dlaczego Batmaid?

„Dla nas Batmaid to docenienie prawdziwych bohaterów, którzy na codzień pozostają w cieniu a wykonują fantastyczną, a zarazem ciężką pracę, dbając o czystość w naszych domach. Chcemy podkreślić ich pasję i oddanie i obdażyć ich zasłużonym szacunkiem. Wybierająć Batmaid, przyczyniasz się do większej sprawiedliwości na rynku usług sprzątania.”

Andreas Schollin-Borg, CEO Batmaid

Batmaid wideo

Sprzątanie może być przyjemnością

Zacznij współpracę z Batmaid!

"Mając umowe z Batmaid nie muszę rezygnować ze swoich poprzednich zobowiązań, mam elastyczność wyboru wymiaru godzin, miejsca i czasu pracy"

Julia - profesjonalistka Batmaid

Sprzątanie mieszkania przy ul. Kruczej w Warszawie

Sprzątanie mieszkania przy ul. Kruczej w Warszawie – oferta specjalnie dla Ciebie

Czeka Cię większe sprzątanie, a może potrzebujesz regularnej pomocy w utrzymaniu swojego mieszkania czy domu w czystości? Rozwiązaniem jest nasza profesjonalna firma sprzątająca Batmaid. Nasi doświadczeni wykonawcy zadbają o czystość każdego detalu w Twoim mieszkaniu przy ul. Kruczej. Świadczymy usługi również w innych częściach Warszawy – nieważne więc, gdzie mieszkasz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Oferujemy jedynie wysokiej jakości usługi, które każdorazowo dostosowane są do Twoich potrzeb.

Możesz zdecydować się na pakiet usług tradycyjnych, a także wybrać spośród tych dodatkowych. Do typowych czynności zalicza się przede wszystkim: odkurzanie, mycie podłóg, luster, wycieranie kurzy, segregowanie śmieci Usługi dodatkowe obejmują z kolei między innymi: mycie okien, prasowanie, czyszczenie piekarnika czy mebli kuchennych. To Ty decydujesz, jakie czynności mają być wykonane w Twoim mieszkaniu przy ul. Kruczej.

Sprzątanie mieszkania przy ul. Kruczej w Warszawie – tylko wykwalifikowani wykonawcy

Decydując się na usługi sprzątające naszej firmy, wybierasz profesjonalizm, dokładność, szwajcarską precyzję. Nasi wykonawcy są zawsze dokładnie sprawdzani, a także cechują się nie tylko doświadczeniem, zaangażowaniem w wykonywanie poszczególnych czynności, lecz także kulturą osobistą. Jeśli zdecydujesz się na usługi cykliczne, postaramy się, by zawsze Twoje mieszkanie przy ul. Kruczej czy innej części Warszawy sprzątał ten sam wykonawca.

Aby wybrać nasze usługi, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej lub w specjalnej aplikacji. Musisz wpisać zaledwie kod pocztowy, wybrać datę, godziny sprzątania. Określasz też zakres czynności. Później pozostaje Ci czekać na kontakt ze strony indywidualnego opiekuna. Skontaktuje się on z Tobą nie później niż 48 godzin po złożeniu zamówienia. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zrezygnować z usługi, możesz odwołać rezerwację do 48 godzin przed. Jesteśmy elastyczni, a Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem.